DigitalTalks Sonbahar’17 10 Ekim Salı Akşamı İş Kuleler’de Başlıyor!

3,5 yıldır düzenlediğimiz DigitalTalks Etkinliklerinde şimdiye kadar 6.000’den fazla kişiyi katılımcı, alanında uzman onlarca değerli profesyonel ve girişimciyi ise konuşmacı olarak ağırladık.

Yeni serimiz, DigitalTalks Sonbahar’17 ise 10 Ekim Salı akşamı Türkiye İş Bankası Genel Müdürlüğü’nde başlıyor. 6 hafta boyunca, Salı akşamları gerçekleştireceğimiz DigitalTalks Sonbahar17’de toplamda 12 oturum bizleri bekliyor.

Yapay Zeka, Nesnelerin Interneti, Yatırım ve Girişimcilik Ekosistemi, Dönüşen Perakende, Mobil Dünya, Dijital Pazarlama, Finansal Teknolojiler alanındaki konuları işlemeyi planladığımız bu serimizde Elmas Sponsorumuz Türkiye İş Bankası oldu.

6 hafta boyunca 900’den fazla kişiyi dinleyici olarak ağırlamayı planladığımız bu serimizi geçen dönemlerde olduğu gibi yine kayıt altına alacağız ve konuşmacılarımızdan izin aldıktan sonra, oturumlardaki içeriklerin bir kısmını Twitter hesabımız üzerinden sizlerle kısa videolar halinde paylaşacağız.

Yönettiğiniz markalara bu etkinlik sayesinde sunacağımız faydaları merak ediyorsanız bizimle bilgi@digitaltalks.org adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bize konu ve konuşmacı önerisi, daha önceden katıldığınız etkinliklerimize yönelik görüşlerinizi iletmenizden de mutluluk duyarız.

Bildiğiniz gibi DigitalTalks İlkbahar/Sonbahar Etkinliklerini ücretsiz olarak düzenliyoruz. Etkinliklerimize ortalama yaşı 33 olan, farklı sektörlerde (finans, perakende, iletişim ve medya ajansları, operatörler, eğitim, danışmanlık gibi) çalışan birçok değerli profesyonel ve girişimci dinleyici olarak katılıyor. Katılımcılarımızın birbiriyle ve konuşmacılarımızla tanışmasını da oldukça önemsiyoruz. İstanbul’da olmanıza rağmen eğer yolunuz şimdiye kadar hiç DigitalTalks etkinliklerine düşmediyse bu serimize sizleri de bekliyoruz.

10 Ekim’de görüşmek üzere…

İlgi çekici bir yazı: DigitalTalks İlkbahar17’nin Altıncı Haftasında Neler Konuşuldu?

İlgi çekici bir yazı: DigitalTalks İlkbahar17’nin Beşinci Haftasında Neler Konuşuldu?

İlgi çekici bir yazı: DigitalTalks İlkbahar17’nin Dördüncü Haftasında Neler Konuşuldu?

İlgi çekici bir yazı: DigitalTalks İlkbahar17’nin Üçüncü Haftasında, Odağımızda Dönüşen Perakende Vardı

İlgi çekici bir yazı: DigitalTalks İlkbahar17’nin İkinci Haftasında Neler Konuşuldu?

İlgi çekici bir yazı: DigitalTalks İlkbahar17’nin İlk Haftasında Yapay Zekayı Konuştuk

Etiketler