DigitalTalks İlkbahar’17 Dün Akşamki Oturumlarımızla Sona Erdi

Alanında uzman birçok değerli profesyoneli ve girişimciyi dinlediğimiz; yeni kişilerle tanışıp bağlantılarımızı kuvvetlendirme şansı bulduğumuz 6 haftalık maratonumuz Türkiye İş Bankası Genel Müdürlüğü’nde 16 Mayıs Salı akşamı sona erdi.

Son haftamızda her zaman olduğu gibi iki oturum gerçekleştirdik. İlk oturumumuzda Thoughts & Talks kurucusu Ozan Tatar, Türkiye İş Bankası Dijital Bankacılık Müdürü Mehmet Fahri Can ve Türkiye İş Bankası Kartlı Ödeme Sistemleri Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak ile “Mobil Hayat & Mobile Ödemeler”  başlıklı bir sohbet gerçekleştirdi.

Dün akşam İşCep Facebook sayfasından canlı yayınlanan bu oturumun tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:


İkinci oturumumuzun başlığı ise “Yeni Ekonominin İtici Gücü: Kurumsal Şirket & Startup İşbirliği” idi. Türkiye İş Bankası İnovasyon Birimi Müdürü Ceren Sayar, Yuvarla Kurucu Ortağı Emre Danacı ve Buy Buddy Kurucu Ortağı Ersel Gökmen’in konuşmacı olduğu, moderasyonunu Ozan Tatar’ın gerçekleştirdiği keyifli bir sohbet izledik.

Bu oturumun tamamına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz:


DigitalTalks İlkbahar17’de toplamda 20 konuşmacı sahne aldı ve tüm etkinliklere 750’den fazla kişi katıldı. Gerek konuşmacılarımız, gerekse de katılımcılarımız DigitalTalks İlkbahar17’ye değer kattılar, bilgiyi paylaşmanın güzelliğini ve önemini bize bir kez daha gösterdiler.

Bu vesile ile tüm konuşmacılarımıza, katılımcılarımıza ve bizleri destekleyerek DigitalTalks İlkbahar17’nin gerçekleşmesine büyük katkı sağlayan elmas sponsorumuz Türkiye İş Bankası‘na, platin sponsorlarımız Arvato Bertelsmann ve Dell EMC‘ye, altın sponsorumuz Monitise‘a teşekkürlerimizi sunarız.

Yeni etkinliklerimizde görüşmek üzere…

İlgi çekici bir yazı: DigitalTalks İlkbahar17’nin Beşinci Haftasında Neler Konuşuldu?

İlgi çekici bir yazı: DigitalTalks İlkbahar17’nin Dördüncü Haftasında Neler Konuşuldu?

İlgi çekici bir yazı: DigitalTalks İlkbahar17’nin Üçüncü Haftasında, Odağımızda Dönüşen Perakende Vardı

İlgi çekici bir yazı: DigitalTalks İlkbahar17’nin İkinci Haftasında Neler Konuşuldu?

İlgi çekici bir yazı: DigitalTalks İlkbahar17’nin İlk Haftasında Yapay Zekayı Konuştuk

Etiketler