Online Oyun Sistemi Ter Atmanın Eğlenceli Yeni bir Yolunu Sunuyor

SymGym Studio, insanların bir liderlik tablosu üzerinde rekabet etmelerine ve gerçek hayattaki hareketleri taklit ederek başkalarıyla çevrimiçi oyun oynamalarına olanak tanıyor ve egzersizi eğlenceli hale getiriyor.

Artık egzersiz sırasında motivasyonunuzu korumaya çalışırken duvara boş boş bakmak yok. Tüm vücut kontrolörleri pedal çevirme, koşma, zıplama, itme ve çekme gibi gerçek hayat hareketlerini taklit etmek için bağımsız kol çubukları ve ayak pedallarını kullanıyor. Birbirinden tamamen bağımsız olduklarından dolayı direnç, oyunun gereksinimlerine ve kullanıcının becerisine göre değişebiliyor.

Oyuncular, yakılan kalori miktarını, güç çıkışını ve zaman içindeki ilerlemelerini izleyebiliyor, skorlar ve istatistikler üzerinden başkalarına karşı rekabet edebiliyorlar. İlk stüdyonun 2017’de açılması planlanmakta ve SymGym ekibi düzenli olarak güncellenen oyunlar menüsü sağlamak için geliştiricilerle birlikte çalışıyor. Seansların lansman sonrasında aylık üyelik ile 15 ABD doları olması bekleniyor.

Etiketler