DigitalTalks Sürdürülebilirlik Sohbetleri23’ün İkinci Haftasında Odağımızda Sosyal Sorumluluk Projeleriyle Markalara Anlam Kazandırmak & Toplumsal Değer Yaratmak Vardı

10. yılımızda yeni bir seriyle daha birlikteyiz. Birbirinden değerli konuşmacıları dinleyeceğimiz 5 haftalık maratonumuz, DigitalTalks Sürdürülebilirlik Sohbetleri’23 devam ediyor. 4 Ekim Çarşamba günü iki farklı oturumda dört değerli konuğumuzu ağırladık.

İlk oturumumuzda Havas İstanbul CEO’su Cüneyt Devrim ve L’Oréal Türkiye Ülke Genel Müdürü Sinem Sandıkçı Gökçen ile uzun soluklu ve başarılı sosyal sorumluluk projeleri yaratmanın ipuçlarını; sosyal sorumluluk projeleriyle markalara anlam kazandırmanın, toplumsal gelişime kalıcı katkı sağlamanın önemini konuştuk. Farklı uygulamalara, örneklere derinlemesine odaklandık.

İkinci oturumumuzda ise Kariyer.net Genel Müdür Yardımcısı Ezgi Kargan ve UP School Kurucu Ortağı Melike Aydın ile istihdam piyasasının güncel durumunu, şirketlerin ve çalışanların beklentilerini, farklı uzmanlık alanlarındaki arz ve talep arasındaki boşluğu, şirketlerin ve sosyal girişimlerin bu alandaki problemleri çözmek için aldığı aksiyonları, yaptığı işbirliklerini, geleceğe yönelik öngörülerini konuştuk.

Birçok değerli tecrübenin, tespitin, yorumun ve içgörünün paylaşıldığı bu sohbetleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Bu seride davetimizi kabul eden tüm konuşmacılarımıza, elmas sponsorlarımız AkzoNobel ve Saint-Gobain‘e, platin sponsorlarımız Fazla ve Sahibinden.com‘a teşekkürlerimizi sunarız.

Tüm oturumlarımızla ilgili bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

Etiketler