Tchibo’dan Dikkat Çekici Bir Ürün: “Bluetooth Kulaklıklı Bere”

Tchibo’nun “Fark Yaratan Hediyeler” adlı yeni koleksiyonunda yer alan “Bluetooth Kulaklıklı Bere”, hem soğuk kış günlerinde sıcacık tutuyor hem de kablosuz bir şekilde müzik dinlemeye veya telefonla konuşmaya imkan tanıyor.

Kullanıcıların hem kulaklık hem bere olarak faydalanabileceği “Bluetooth Kulaklıklı Bere”, son dönemin en yaratıcı tasarıma sahip ürünlerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Kulaklıklı berenin, bluetooth teknolojisi üzerinden akıllı telefona bağlanabilen entegre kulaklığı sayesinde soğuk günlerde rahat bir şekilde müzik dinlenebiliyor. Kullanıcılar en sevdikleri müzikleri berenin entegre bataryası sayesinde altı saate kadar çalabiliyor. Akıllı bir donanıma sahip olan ürün, kulaklık kullanılmadığında yaklaşık beş dakika sonra otomatik olarak kapanıyor. Kulaklıklı berenin şarjı bittiğinde ise yanında verilen USB şarj kablosu ile rahatlıkla şarj edilebiliyor. Kullanıcılar müzik dinleyebildikleri gibi üründe yer alan entegre mikrofon sayesinde telefon konuşmalarını da kolaylıkla yapabiliyor. Yumuşak polar astarlı bere, kulaklık bölümü çıkarılarak yıkanabiliyor.

“Bluetooth Kulaklıklı Bere” 99,95 TL fiyatıyla tüm Tchibo mağazalarında, www.tchibo.com.tr internet mağazasında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterileri bekliyor.

Etiketler