Tile, Üç Yıllık Pil Ömrüne Sahip Yeni Kedi Takip Etiketini (Tag) Piyasaya Sürdü

AirTag’ın rakibi Life360’ın iştiraki Tile, bir kedi takip etiketi piyasaya sürdü. Bu etiket sayesinde kaybolan tüylü dostlarınızı bulmanız daha kolay olacak. Ürün (Tile for Cats) aslında Tile Sticker’ın silikon tasma eklentisi ile değiştirilmiş bir versiyonu. Fiyatı ise 40 dolar.

Şirket, Tile for Cats adlı ürünün pilinin 3 yıla kadar dayanabildiğini ve etiketin kolayca değiştirilebileceğini söylüyor. Bu takip cihazı, 76.2 metre menzile sahip ve hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu.

Bu, kedinizin evin bir köşesinde saklanıp saklanmadığını ve onu yalnız bırakmanızı isteyip istemediğini bilmenize yardımcı oluyor.

Ürün ayrıca Siri, Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlarla entegre edilebiliyor, böylece kedinizi sesli komutla bulmak daha da kolaylaşıyor.

Paket, Tile etiketi ve tasma eklentisi içermekte ve neredeyse tüm standart kedi tasmalarıyla uyumlu. Ayrıca eklenti kırılmadan 1,7 kata kadar esneyebiliyor. Tile for Cats, suya dayanıklı olduğundan, az miktarda sıvı teması veya kedinin cihazı yalaması cihaza zarar vermiyor.

Bu, şirketin evcil hayvan ürünleri pazarına ilk girişi. Ancak şirket, geçen yıl aile izleme uygulaması Life360 tarafından satın alınmasının ardından evcil hayvanları “ailenin” bir parçası olarak gördüğünü ima etmişti.

Bu aynı zamanda şirketin belirli bir nişi hedeflemek amacıyla düşük maliyetli Bluetooth tabanlı bir izleme çözümünü modifiye ederek yaptığı akıllıca bir hareket.

Etiketler