Netflix’te En Sevilen Dizi ve Film Karakterleri Profil Simgelerine Dönüşüyor

Netflix profil simgelerini değiştirdi. Tek hesaptan beş ayrı profili yönetme imkanı tanıyan Netflix’in yeni profil simgeleriyle kullanıcılar profillerini daha da kişisel hale getirebilecek. La Casa De Papel’den Marvel’s The Defenders’a, Stranger Things’ten Bright’a, Netflix yapımlarının en sevilen karakterlerinden bazılarını da içeren yepyeni simgelerle profiller artık çok daha eğlenceli.

Üyelerin seveceği içeriklere ulaşmasını kolaylaştırmak, kullanıcılara gelişmiş seviyede kişiselleştirilmiş bir deneyim yaşatmak için yeni özelliklerle kendini geliştiren Netflix, profil özelliğini ilk olarak Ağustos 2013’te duyurdu. Tek hesapta beş ayrı profil açma özelliği sayesinde son beş yıldır aile içindeki herkes kendi profilinde, kendi izleme geçmişine göre kişiye özel izleme önerileri alabiliyor.

Netflix Ürün İnovasyon Yöneticisi Cathy Conk, “Netflix’teki dizi ve filmlerin sizin için zaman geçirmekten çok daha büyük bir anlam taşıdığının farkındayız. Öyküler ve karakterler aynı zamanda sizlerin kahramanları, dost gibi görünen düşmanları, ruh ikizleri ve çok daha fazlası. Hayranlığınızı gösterebilmeniz ve Netflix ile daha eşsiz bir bağ kurabilmenizi sağlamak için yeni bir yol sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Netflix Profil Yönetimi sayfasında yenilenen simgelere göz atmayı unutmayın 🙂

Etiketler