ALICE’ten Tek Düğme ile Otel Hizmeti

Bttn ile işbirliği yapan ALICE, otellerdeki her türlü hizmeti tek düğmeyle mümkün kılıyor.

Bttn butonu, internete bağlı bir düğme ve istediğiniz her türlü kullanım için programlanabiliyor. Örneğin, evdeki cihazların gece kapatılması veya uyandığınızda istediğiniz kişiye mesaj göndermesi için programlanabiliyor ve tek bir düğmeye bastığınızda bu işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Yine benzer bir işleve sahip olan Amazon Dash Button, tüketicilerin sürekli aldığı ürünleri dijital mağazaya gitmeden satın almalarını sağlıyor.

Bu gelişmelerden esinlenen ve Bttn ile işbirliği yapan talep üzerine hizmet sağlayıcı bir uygulama olan ALICE, otel müşterilerinin fiziksel bir düğmeye basarak oda servisini çağırmalarını mümkün kılıyor.

ALICE mobil uygulamasında otelde kalan bir misafirin isteyebileceği her türlü hizmet bulunuyor. Pek çok misafir otele geldiğinde uygulamaya giriş yapıyor ve ilgili personel bilgilendirilmiş oluyor. Otel yönetimi misafirlerin isteklerini ve personelin verdiği cevapları takip ederek hizmetlerini iyileştirme şansı elde ediyor.

Bttn ortaklığı sayesinde ALICE’in sunduğu hizmet çok daha kolay hale geliyor. Otelde konaklayanlar fiziksel bir düğmeye basarak taleplerini dile getirebiliyor. Belirli görevler için programlanabilen Bttn düğmeleri sayesinde akıllı telefon kullanmadan bu hizmetlerden faydalanmak mümkün oluyor. Örneğin, misafirler oda temizliği istediğinde veya taksi çağırdığında düğmeye basıyor ve resepsiyondakiler bilgilendiriliyor.

ALICE’in konaklama yönetimi uygulaması halihazırda endüstride tercih ediliyor ve bu yeni işbirliği ile telefon kullanımına gerek kalmadan müşteri memnuniyeti sağlanacak gibi görünüyor.

Etiketler