Yelkenli Bir Teknenin Ortak Ofis Alanınız Olmasını İster Misiniz?

Teknolojik yeniliklerle donatılmış bir katamaran olan Coboat, 20 maceracı girişimciyi ağırlayabilecek yatak ve çalışma alanı kapasitesine sahip. Coboat’ta uyuyabilir, wi-fi üzerinden internete bağlanabilir, teknedeki diğer kişilerle projelerinizi geliştirebilir ve elbette bir taraftan da bilmediğiniz denizleri keşfe çıkabilirsiniz.

25 metre uzunluğa sahip Coboat, rüzgar ve güneş enerjisiyle çalışıyor. Ayrıca tuzdan ayrıştırılmış okyanus suyu kullanıyor. Teknede 7/24 ücretsiz internet imkanı da sunuluyor. Coboat yolcularının hem yelkenlideki hem de gittikleri yerlerdeki kişilerle etkileşim halinde olması hedefleniyor.

Coboat

Coboat’un önümüzdeki 12 ay Sri Lanka, Kanarya Adaları ve ülkemiz Türkiye gibi çeşitli varış noktaları arasında yelken açması planlanıyor. 7 günlük seyahat için kişi başı ücret 980 Euro olarak belirlenmiş. Bu ücrete konaklama, günde 3 öğün yemek ve içecekler, sınırsız internet dahil.

İtiraf etmek gerekirse biz bu ortak çalışma mekanını çok sevdik… Yenilikçi çalışma ortamlarına her gün yeni birinin eklendiği günümüzde bakalım sıradaki gelişme ne olacak.

Etiketler