Çalışma Masasına Dönüştürülebilen Sandalye

DUAL tasarım ufak alanlarda ev ve iş hayatına hızla geçiş yapması gereken kişiler için ideal bir tasarım.

Tasarımcı Anshul Kumar ve Gargi Wadnap, hem sandalye hem de çalışma masasına dönüşebilen çok fonksiyonel bir tasarım geliştirdi.

DUAL masa-sandalye bütünleşik bir ahşap sandalye ve paslanmaz çelik oturma bölümünden oluşuyor ve birkaç farklı şekilde kullanılabiliyor. Tabure sandalyeye monte haldeyken bel desteği sağlıyor ve normal sandalye görevi görüyor.

Ancak DUAL, sandalye ve çalışma masası şeklinde de kullanılabiliyor. Tabure bağlantısı sandalyenin oturağındaki açıklığa doğru kaydırıldığında yepyeni bir forma bürünüyor. Sandalyenin oturağında bulunan çentiklere taburenin bacaklarını geçirdiğinizde ise sandalye oturağı ve tabure arasındaki bölüm raf olarak kullanılabiliyor.

Bu yıl hepimiz ufak alanlarda yaşamak ve çalışmak zorunda kaldık. Bu sebeple tasarımcılara göre eğlenceli, dönüştürülebilir ve yaratıcı çözümlere ihtiyacımız var. Çok amaçlı sandalye bir yandan yaşam ve çalışma konseptini bir araya getirirken diğer yandan da minimal bir salon sandalyesi veya fonksiyonel bir ofis gereci olarak kullanılabiliyor. DUAL pek çok farklı duruma adapte olabiliyor.

Etiketler