Eve Gurme Yemeği Hizmeti

Birleşik Krallığı’n en iyi şefleri ile işbirliği yapan Banquist, kendi mutfağınızda 3 çeşit gurme yemek hazırlamanız için gereken her şeyi getiriyor.

Süregelen COVID-19 pandemisi şık bir restorana gitme ihtimalini ortadan kaldırınca yemek teslimatı hizmeti veren Banquist, Birleşik Krallık’ın en iyi şefleri ile anlaşma yaparak ev rahatlığında kaliteli yemekler sunmaya başladı.

Müşteriler Banquist deneyimini dilediği tarihi seçerek çevrimiçi bir şekilde sipariş edebiliyor. Belirlenen tarihte yemeklerin adım adım yapılışlarını içeren videoların linklerinin bulunduğu bir tarif kartı ve özenle seçilmiş bir şarap ile birlikte yemekleri hazırlamaları için gereken tüm malzemeler adreslerine teslim ediliyor. Gelen sepetin içinde son dokunuşlarının yapılması ve ısıtılması gereken karışımlar ya da hazırlanması gereken taze malzemeler yer alıyor.

Banquist, menünün hazırlanmasının zorlayıcı olmadığı konusunda müşteri temin ediyor. Yemeğin hangi sırayla hazırlanacağını gösteren açıklamalar ve eşzamanlı izlenebilecek bir video ile tüm adımlar açıkça belirtilmiş. Banquist daha önce Ruth Hamson, Atol Kochhar ve Josh Barnes gibi müşterilerini yemeklerini evde nasıl hazırlayacaklarık konusunda eğiten şeflerle anlaşmıştı.

Banquist’in yeni gurme yemeği deneyimi, Michelin yıldızlı restoran Texture’ın baş aşçısı Karl O’Dell tarafından veriliyor ve çevrimiçi olarak satın alınabiliyor. Noel için Sally Abe’nin şefliğinde yemek yapmak isteyenler ise 23 Aralık’ta teslim edilmek üzere şimdiden rezervasyon yaptırabiliyor, indirimlerden ve özel tekliflerden yararlanabiliyor hatta gelecek işbirlikleri ve menülere erişim sağlayabiliyor.

Etiketler