Akıllı ve Sürdürebilir Paket Kutuları En Az 1.000 Sevkiyatta Kullanılabiliyor

Akıllı ve sürdürülebilir paketleme şirketi LivingPackets, ePaper teknoloji şirketi E Ink ile ortaklık kurdu; en az 1.000 sevkiyat için tasarlanmış, tescilli malzemeden yapılmış, bağlantılı bir teslimat kutusu olan THE BOX’u yarattı. Gerektiğinde, THE BOX parçaları 1.000 ek kullanım için tekrar tekrar yenilenebiliyor. Kağıtsız etiket, gönderilerin hızlı ve kolay bir şekilde adreslenmesini sağlıyor ve işletmelerin teslimat adresinde son dakika değişikliklerini yapmalarına olanak veriyor.

LivingPackets tarafından oluşturulan, tescilli geri dönüştürülebilir – tekrar kullanılabilir malzeme ve tasarıma sahip THE BOX; ağırlık ve nem sensörleri, kamera ve alarm sistemi içeriyor. Şirket, gönderileri takip etmek için blok zinciri (blockchain) kullanıyor ve THE BOX hem iş hem de kişisel kullanım için mevcut. Bir tasarım iki boyutta paketleme içeriyor ve ürünleri güvende tutmak için kabarcık sargı veya kağıt gibi ek malzemeler gerekmiyor.

THE BOX, 2020 CES (Tüketici Elektroniği Gösterisi) İnovasyon Ödüllerinde Onur Ödülü aldı. LivingPackets şu anda %50 yatırım getirisi için melek yatırım fonu katkıları arıyor ve hem bireyleri hem de işletmeleri katılmaya teşvik ediyor.

Etiketler