Yurt Dışı Çıkış Harcı Ödeme Kolaylığı Maximum Mobil’de

Kullanıcıların günlük hayatlarını kolaylaştıran, basit, hızlı, güvenli ve fark yaratan deneyimler sunan Maximum Mobil uygulamasına yeni özellikler eklenmeye devam ediyor.  Sunulan güncel versiyonlar ile Maximum Mobil’in mevcut işlem seti içerisine “Yurt Dışı Çıkış Harcı” ödemeleri de eklendi.

Gelir İdaresi Başkanlığı ile tamamlanan entegrasyon kapsamında bankacılık uygulamaları arasında bir ilk olarak Maximum Mobil kullanıcıları uygulamadaki “Ödemeler” menüsü altında yer alan “Yurt Dışı Çıkış Harcı Ödemesi” alanından tüm bankalara ait kredi kartları ile harç ödemelerini yapabilecek. 

Böylece Şube’ye gitmeden, havalimanında sıra beklemeden, 7 gün 24 saat harç ödemelerini kolayca gerçekleştirebilecek.  Maximum Mobil üzerinden yapılan yurt dışı çıkış harcı ödemelerinde harç tahsilat bilgisi, Gelir İdaresi Başkanlığı aracılığı ile online olarak Emniyet Genel Müdürlüğü’ne aktarılacağından kullanıcıların kontrol noktalarında ayrıca pul ya da dekont göstermelerine gerek olmayacak. 

Maximum Mobil’i uygulama marketlerinden veya cep telefonunun tarayıcısına www.maximum.com.tr/indir yazarak ücretsiz yükleyebilirsiniz. 

Etiketler