Arya Kadın Yatırım Platformu Hızlandırma Programı Başvuruları Açıldı

Türkiye’nin ilk ve tek kadın odaklı yatırım platformu olan Arya Kadın Yatırım  Platformu bu yıl üçüncü kez düzenlenecek uluslararası Arya Retreat Konferansı için hazırlıklara başladı. Kadının gücüne inanan yatırımcı ve profesyonellerin buluşması olan Retreat’de bu yıl yine hem Türkiye hem dünyanın çeşitli yerlerinden ilham veren kadınlar bir arada olacak.

Üç günlük uluslararası konferansta girişimcilere, yatırımcılar için sunum yapma fırsatı da sunan Arya girişimci başvurularını kabul etmeye başladı.

Finale Kalan Girişimciler Hızlandırılmış Program Eğitimi Alacak

1 Mart – 23 Mart arası gelecek başvurular sonucunda seçilecek olan 10 girişim, 7 Nisan-12 Mayıs tarihleri arasında her cumartesi saat 10:00 ve 13:00 arasında İTÜ Magnet’te eğitime katılacaklar. Girişimciler, eğitim boyunca aynı zamanda mentörlük de alacak. Her hafta farklı bir yatırımcıya sunum denemeleri yapacak ve kendilerine geri bildirimlerde bulunulacak.

Birinci Seçilecek Girişimciye 20.000 TL Ödül

Arya Retreat Pitching Challenge’a katılan girişimlerin tamamı girişimcilerin yalnızca özel davetle kabul edildiği Arya Retreat’e katılma şansı elde edecek. Teknoloji alanındaki girişimlere öncelik verilecek olan programa başvurular bu link üzerinden alınmakta. Yarı finali geçen 5 girişim Arya Retreat 2018’de sunum yapabilecek. Finale kalan ve  1. olan girişim ise  20.000 TL ödülün sahibi olacak.

Etiketler