Siz Evde Olmasanız Bile Evcil Hayvanlarınız Sizinle Oyun Oynamayı Hak Ediyor

Hayvan dostlarınızın evde tek başına oturduklarını düşünmek bile işten bir an önce ayrılıp eve varmayı istemeniz için yeterlidir. Ne mutlu ki teknolojiye meraklı bazı hayvanseverler, evcil hayvanınızla haberleşmenin en iyi yolunu keşfettiler: evde olmadığınızda bile onlarla oynamak.

Petcube, hem sizin için hem de kediniz veya köpeğiniz için bir ödül gibi.

Bu interaktif kutuda, siz işyerinde olduğunuz zamanlarda evcil hayvanınızın neler yaptığını görmenize yarayacak bir dahili kamera bulunur. Kutunun bir diğer özelliği de karanlık çökse bile gece görüşü özelliğiyle sizin kameradan izlemenize olanak sağlaması.

İki yönlü hoparlörü sayesinde de, siz evcil hayvanınızla konuşurken aynı zamanda onun da havlamasını veya miyavlamasını cevap olarak duyabilirsiniz. (Uyarı: Böyle bir durumda iş arkadaşlarınızın da onların sesini duyma riski vardır!)

Akıllı telefonunuzu cihazla eşlerseniz, evde olmadığınız zamanlarda hayvanlarınızın kovalamasını sağlayabileceğiniz bir lazer ışığı oluşturabilirsiniz. Eğer sizin onu oynatmaya vaktiniz yoksa, evdeki hayvanınızı eğlendirmeyi sağlamak adına otomatik oynatma özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Petcube Bites’ı etkinleştirerek de cihazdan ödül maması verebilirsiniz.

Havyan dostunuzun evde yalnız olmadığından emin olmanız, dünyadaki tüm paralara değer olsa da şanslısınız ki bu rahatlık için yalnızca 179,99 dolar (veya 229,00 $ – ödül mamasını da dahil etmek isterseniz-) harcamanız yeterli.

Etiketler