Havayolu, Transatlantik Uçuş İçin Uçak İçinde Bir Tiyatro Sunuyor

Icelandair, tek seferlik çok özel bir uçuş deneyimi için çalışanlarını eğitiyor.

Icelandair, bu sene 8 Eylül’de Londra’dan New York’a gerçekleşecek özel bir uçuşta, 39.000 fitte canlı, three-act teatral performansına ev sahipliği yapmaları için uçuş görevlilerini sahne okuluna gönderiyor.

“Açılış Uçuşu” başlıklı gösteri, tamamen Icelandair çalışanları tarafından gerçekleştirilecek ve 1937’deki ticari uçuşun başlangıcından günümüze – ve muhtemelen geleceğe – yolcuların taşınması konusunda sürükleyici bir deneyim olacak gibi görünüyor.

Bu fikir; şirket, İngiltere, Kanada, İskandinavya, Fransa, Almanya ve ABD’deki müşterilerine küresel bir anket başlatması ve müşterilerin %52’sinin uçuş sırasında sıkıldığını belirtmesiyle ortaya çıktı. Aynı anket, müşterilerin %78’inin, kabin ekibinin genel uçma deneyimini etkilediğini düşündüğünü gösteriyor.

Ne yazık ki, 80’inci doğum günü için bir araya getirilen hediye paketinin bir parçası olduğu için bu çok özel yolculuk için Icelandair ile öylece bir bilet alınamıyor. Büyük ödül, Londra’dan Newyork’a bir gidiş-geliş, New York’ta tek gecelik, İzlanda’da iki gecelik konaklama ve 700 ABD doları harçlık içeriyor.

Etiketler