Mentor Clinic Etkinliğinin Beşincisi 23 Mayıs’ta Gerçekleşti

Galata İş Melekleri, bu yıl düzenlediği Mentor Clinic V’te her yıl olduğu gibi yine girişimciler ile alanında uzman mentorları bir araya getirdi. Girişimcilik ekosistemindeki bilgi ve tecrübelerin aktarılmasını hedefleyen GBA Mentor Clinic ile başlangıç aşamasındaki, geliştirilmeye ve rehberliğe açık girişimler, ekosistemin Türkiye ve Avrupa’daki önemli temsilcileriyle bir araya geldi.

23 Mayıs Salı günü Raffles İstanbul’da gerçekleşen etkinlik, Emre Kurttepeli’nin açılış konuşmasının ardından Levent Erden’in konuşmasıyla devam etti. Binnaz Abla’nıın kurucu ortağı Sertaç Taşdelen ve Insider’ın kurucu ortağı Sinan Toktay’ın girişimcilik hikayeleriyle geleceğin girişimcilerine ışık tutacak altın önerilerini paylaştığı etkinlik girişimciler tarafından heycanla dinlendi. İş Bankası Dijital Bankacılık İnovasyon Birim Müdürü Ceren Sayar ise bankanın dijitalleşmenin beraberinde getirdiği, paylaşmanın ön planda olduğu girişimcilik ekosistemini desteklemek adına startuplar ile birebir temas kurarak yürüttükleri çalışmalara ve bu çalışmaların sonuçlarına değindi.

Konuşmaların ardından girişimciler seçtikleri mentorlarla iş geliştirmek üzere mentorluk seanslarını aldılar. Mentorluklara paralel olarak düzenlenen oturumlarda ise İş Bankası, IE Business School, AvivaSA, Iyzico, BKM ve Insider girişimcilerle buluştu.

Etiketler