İş Bankası, Girişimlere Büyüme Konusunda Destek Sunmak Amacıyla Workup Programını Başlatıyor

Türkiye’nin köklü kurumlarının Türkiye’den değerli girişimler çıkması konusunda sundukları katkıların artmasını görmek mululuk verici. Bunun en son örneği; İş Bankası’nın hayata geçirdiği Workup programı.

Her ne kadar biz girişimcilik başarı hikayelerini dinlemeyi çok sevsek de küresel araştırmalar kurulan girişimlerin sadece %10’nun bir yıl sonra hayatta kalmayı başarabildiğini gösteriyor. Girişimlerin gelecekleri açısından çok değerli bir zaman dilimi. Bundan hareketle İş Bankası girişimlere tam da ihtiyaç duydukları anda destek sunmak amacıyla Kolektif House Levent ev sahipliğinde Workup programını başlattı.

Bu programda girişimler değerli mentörlerden düzenli şekilde destek alarak, alanında uzman kişilerden iş fikri geliştirme, yalın girişimcilik metotları, araştırma ve müşteri geliştirme, ekip kurma ve yönetme, hukuk, finans ve muhasebe, sunum teknikleri, satış ve pazarlama, devlet hibeleri ve teknik konularda ücretsiz danışmanlık hizmetine erişebilecek, büyümelerini sağlayabilmek için farklı yatırımcı ağlarına ulaşabilecek.  Ayrıca programa dahil olan tüm girişimciler, aynı zamanda birer Kolektif House üyesi olacağı için Kolektif House’un ayrıcalıklardan yararlanma ve networking yapma fırsatı bulacaklar. Bunlara ek olarak girişimlere Türkiye’nin en büyük özel bankası İş Bankası ile işbirliği yapma, müşteri ve geniş iş ortağı ağına erişim imkanı sunulacak.

Workup girişimcilik programı ile ilgili detaylı bilgilere http://www.workup.ist/ web sitesi üzerinden ulaşmak, programla ilgili soru sormak ve başvurmak mümkün. Son başvuru tarihinin 30 Nisan olduğunu hatırlatmak isterim.

Etiketler