GittiGidiyor İş Ortakları İçin GittiGidiyor E-Platform Projesini Hayata Geçiriyor!

Türkiye’de sadece bireysel satış yapılan ürünlere ve KOBİ’ler için mağazalara değil, büyük e-ticaret platformlarına da ev sahipliği yapan GittiGidiyor, 15 yıllık geçmişi ve bir parçası olduğu eBay globalin deneyimlerini de arkasına alarak yeni bir projeyi hayata geçirdi.

“GittiGidiyor E-Platform” ile e-ticarette büyümek, perakende dışında e-ticarette var olmak, müşterilerine güvenilir bir online alışveriş servisi vermek isteyen mağazalara kişiselleştirilmiş satış sitesi imkanı sunacak.

Alegra işbirliğiyle hayata geçirilen “GittiGidiyor E-Platform” projesi ile GittiGidiyor, firmalara kurumsal kimliklerine uygun; özel e-ticaret web sitesi, mobil ve tablet uygulamalarından dilediklerini tasarlayacak ve GittiGidiyor’un web sitesi içerisinde, GittiGidiyor güvencesi ve otomasyonu ile tüm ticari faaliyetlerini yürütme imkânı sunacak.

Firma sahipleri proje kapsamında hayata geçirilen özelleştirilebilir mağaza önyüzlerini, kullanımı kolay yönetim paneli üzerinden kurumsal kimlikleri doğrultusunda kullanıp özelleştirilebilecek.

Yeni servis kapsamında sunulan mağaza önyüzü altyapı seçenekleri; tercihe göre web platformu, iPhone ve Android telefon, iPad ve Android tablet uygulamalarından biri veya birkaçından da oluşacak ve GittiGidiyor sistemleri ile bağlantılı çalışacak.

GittiGidiyor’un e-ticarete yeni bir soluk kazandıracak bu projesi ile mağaza sahiplerinin aynı zamanda kurumsal beklentilerini de karşılayacak web sitesi ve mobil / tablet uygulamaları anında kuruluyor.

“GittiGidiyor’un mağaza sahipleri, e-ticarette bir adım önde olacak”

“GittiGidiyor E-Platform” projesini değerlendiren GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı, bu proje ile GittiGidiyor üzerinden ürünlerini pazarlayan mağaza sahiplerinin rakiplerinin bir adım önüne geçeğini ifade etti. Kantarcı konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “GittiGidiyor, 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da e-ticaretin ev sahibi olarak marka yatırımları ve yeni ürünleriyle sektöre öncülük etmeye devam edecek. Hayata geçireceğimiz bu yeni proje sayesinde mağaza sahipleri artık GittiGidiyor güvencesi ile tüm kanallardan ürünlerine erişim imkânı sunacak. E-ticaretin ev sahibi olarak sunduğumuz bu hizmet ile mağaza sahipleri kendi platformlarını kolaylıkla yönetebilecek, müşterilerine kısa sürede güvenilir bir online satış hizmeti verebilecek. GittiGidiyor olarak, e-ticaretin her geçen gün daha da önem kazandığı günümüzde kullanıcılarımıza en iyi deneyimi yaşatmak için tüm yenilikleri takip ediyor, çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Etiketler