DigitalTalks İlkbahar’16 5 Nisan’da Başlıyor!

5 Nisan Salı akşamı DigitalTalks İlkbahar’16 başlıyor… Birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacağımız 6 haftalık maratonumuz için hazırlıklarımız devam ediyor.

2 yıldır düzenlediğimiz bu etkinlikleri bu dönem de Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi‘nde düzenleyeceğiz… Kesinleşen sponsorlarımız ise; Elmas Sponsorumuz, n11.com; Platin Sponsorlarımız, PayU ve Alve.com; Altın Sponsorumuz, Monitise.

6 haftada toplam 12 oturumla karşınıza çıkacağız. Bu dönem odağımızda; perakende, enerji, tarım, finansal teknolojiler, girişimcilik, eğitim ve dijital pazarlama olacak.

Şimdiye kadar düzenlediğimiz etkinliklerde 4.000’den fazla dinleyiciyi ağırladık. Dinleyicilerimizin ortalama yaşı 30 seviyesinde, katılımcılarımızın %40’ı kadın, %60’ı erkek. Ağırlıklı katılımcı profilimiz “genç profesyoneller” olarak adlandırabileceğimiz bir kitle. Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde, farklı departmanlarda çalışan, dijitale ve farklı alanlara ilgi duyan, meraklı insanlar… İlgi duyan diyorum yoksa kim iş çıkışı 19:30-21:30 arası 2 saatini etkinliklerimize ayırır…

Bu etkinliklerimizin önemli bir bileşeni konuşmacılarımız ise diğer önemli parçası da dinleyicilerimiz. Katılımcılarımızın konuşmacılarımıza sorduğu birbirinden farklı sorular, yaptıkları yorumlar DigitalTalks’a değer katıyor, hepimize bir şeyler öğretiyor, paylaşmanın güzelliğini hissettiriyor.

Bu dönem geçmiş dönemlerden farklı olarak tüm oturumlarımızı kayıt altına alacağız ve sonrasında konuşmacılarımızdan da izin alarak oturumları mutlaka daha geniş kitlelerle paylaşacağız.

Bildiğiniz gibi bu etkinliklerimize katılım ücretsiz… Bizi destekleyen markalar sayesinde sürdürülebilir yapımızı koruyor ve sizlere bu değerli içerikleri sunabiliyoruz. Bizi şimdiye kadar destekleyen markaların değerli yöneticilerine ve tüm konuşmacılarımıza Türkiye dijital ekosistemine sağladıkları katkı dolayısı ile teşekkürü bir borç bilirim.

5 Nisan Salı akşamı görüşmek üzere…

Etiketler