DigitalTalks İlkbahar24’ün 3. Haftasında Odağımızda Pazarlama Teknolojileri Vardı

11. yılımızda yeni bir etkinlikle karşınızdayız. Alanında uzman, birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacağımız 6 haftalık maratonumuz DigitalTalks İlkbahar’24 devam ediyor.

21 Mayıs Salı günü, iki farklı oturumda dört değerli konuğumuzu ağırladık.

“Pazarlama Teknolojilerinin Gücü: Çok Kanalı Uyum İçinde Yönetmek & Hedefli İletişim” başlıklı sohbetimizde Netmera Kurucu Ortağı ve CEO’su Ahmet Başaran ile DenizBank Dijital Bankacılık Dönüşüm, Satış ve Pazarlama Grup Müdürü Yalçın Yalınkılıç bizlerle birlikteydi.

LocatIQ Kurucu Ortağı & CEO Batu Şat ile Türkiye İş Bankası Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölüm Müdürü Oğuz Taner Okutan’ı ise “Lokasyon Bazlı Müşteri Deneyimi ve Yapay Zeka Uygulamaları” başlıklı sohbette ağırladık.

Önemli tespitlerin, değerlendirmelerin, kullanım senaryolarının ve içgörülerin paylaşıldığı sohbetlerimize aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz:

Sohbetlerimize Spotify ve Apple Podcasts platformlarındaki hesaplarımızdan da dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Bu seride davetimizi kabul eden konuşmacılarımıza, elmas sponsorumuz BtcTurk‘e, platin sponsorlarımız Kariyer.netMey DiageoMultinet Up ve Ozon Global‘e, altın sponsorlarımız LocatIQ ve Netmera‘ya teşekkür ederiz.

DigitalTalks İlkbahar’24 ile ilgili detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

Etiketler