DigitalTalks İlkbahar23’ün Beşinci Haftasında Odağımızda Yapay Zekanın Güncel Pratik Uygulamaları, Endüstrilerde Yarattığı Dönüşüm ve Hukuki Boyutu Vardı

Birbirinden değerli konuşmacıları dinleyeceğimiz 6 haftalık maratonumuz DigitalTalks İlkbahar’23 devam ediyor.

6 Haziran Salı günü iki farklı sohbetimizde beş değerli konuğumuz bizlerle birlikteydi.

“Hype’ın Ötesinde: Yapay Zekanın Pratik Uygulamaları ve Hukuki Boyutu” başlıklı ilk oturumumuzda Esin Avukatlık Ortaklığı Ortağı Can Sözer ve Yapı Kredi Dijital Pazarlama ve Satış Direktörü Oktay Kalem bizlerle birlikteydi. İkinci oturumumuzda ise “Yapay Zeka ile Endüstrileri ve İş Yapış Şekillerini Dönüştürmek” başlıklı sohbette ADASTEC Kurucu Ortağı ve CEO’su Dr. Ali U. Peker, Microsoft Türkiye Müşteri Deneyimi Grup Yöneticisi Alp Esmer ile Plugger AI Kurucusu & CEO’su Ufuk Dağ’ı ağırladık.

Birçok önemli bilginin, tecrübenin ve içgörünün paylaşıldığı sohbetlerimizi aşağıdaki videodan izleyebilir, dilerseniz Spotify veya Apple Podcasts hesaplarımızdan da dinleyebilirsiniz.

Bu seride davetimiz kabul eden tüm konuşmacılarımıza, elmas sponsorlarımız Aksigorta ve Schneider Electric‘e, platin sponsorlarımız Mey|DiageoOzon GlobalPepsiCoTAB Gıda ve Unilever‘e teşekkürlerimizi sunarız.

Tüm oturumlarımızla ilgili bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

Etiketler