LGBTQ+ Dijital Bankası Daylight 15 Milyon Dolar Topladı

Amerika’nın LGBTQ+ topluluğu için geliştirilen dijital bankacılık uygulaması Daylight, Anthemis Group liderliğindeki A Serisi finansman turunda 15 milyon dolar topladı.

CMFG Ventures, Kapor Capital, Citi Ventures ve Gaingels, kendisini 30 milyonluk ABD LGBTQ+ topluluğu için finansal eşitliği ve kapsayıcılığı geliştirmek üzere özel olarak tasarlanmış ilk bankacılık platformu olarak tanımlayan Daylight’ın turuna katıldı.

Girişim ayrıca, bir aile kurmayı planlayan müşterilere yardımcı olmak için tasarlanan Daylight Grow adlı yeni bir aracı da tanıttı.

Evlat edinmeyi, taşıyıcı anneliği ya da çocuk sahibi olmayı planlayanlar için şirket; doğurganlık, finansal ve yasal dönüm noktalarını kapsayan, lokasyona göre uyarlanmış rehberlikle kişiselleştirilmiş planlar hazırladı.

Daylight ayrıca, ebeveyn adaylarının buluşabileceği çevrim içi gruplar ve alanında uzman aile kurma avukatları, doğurganlık klinikleri ve taşıyıcı annelik ajanslarından oluşan bir veri tabanı aracılığıyla topluluk desteği oluşturmak için çalışıyor.

Etiketler