DigitalTalks Sonbahar20’nin Dördüncü Haftasında Perakende Sektöründe Hızlanan Dijital Dönüşümü ve Gelişen Mobil Dünyada Kullanıcı Deneyiminin Önemini Konuştuk

DigitalTalks Sonbahar'20

DigitalTalks Sonbahar20’nin dördüncü haftasını dün geride bıraktık.

Bildiğiniz gibi bu dönem de etkinliklerimizi online olarak düzenlemeye ve YouTube kanalımızdan canlı yayınla paylaşmaya karar vermiştik.

“Perakende Sektöründe Hızlanan Dijital Dönüşüm” başlıklı ilk oturumumuzda GittiGidiyor Pazarlama Direktörü Feyza Dereli Fedar ile Yemeksepeti İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Mert Baki’yi ağırladık.

İkinci oturumumuzda ise Google Inc Mobile Teknolojiler Global Ürün Lideri Cemal Büyükgökçesu ve Pegasus Hava Yolları Pazarlama Direktörü Onur Dedeköylü; “Gelişen Mobil Dünyada Kullanıcı Deneyiminin Önemi” başlıklı sohbette bizlerle birlikteydi.

Toplam iki saat 20 dakika süren; ilham verici içgörülerin ve yorumların paylaşıldığı bu iki oturumun tamamına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz:

Bu seride davetimizi kabul eden tüm konuşmacılarımıza, elmas sponsorumuz Türkiye İş Bankası‘na, platin sponsorumuz Borçelik‘e ve medya sponsorumuz Bloomberg Businessweek Türkiye‘ye teşekkürlerimizi sunarız.

17 Kasım Salı günü DigitalTalks Sonbahar20’nin beşinci hafta oturumlarında görüşmek üzere.

Etiketler