DigitalTalks Sürdürülebilirlik Sohbetleri 22 Eylül’de Başlıyor!

DigitalTalks olarak yeni bir etkinlik serisine imza atmanın mutluluğu içindeyiz. 22 Eylül Salı günü NN Hayat ve Emeklilik’in katkılarıyla DigitalTalks Sürdürülebilirlik Sohbetleri’ne başlayacağız.

Eylül, Kasım, Aralık, Ocak ve Şubat aylarında alanında uzman değerli profesyonelleri, akademisyenleri ve sivil toplum örgütü temsilcilerini ana çatısı sürdürülebilirlik olan farklı konu başlıklarında, beş oturumda bir araya getireceğiz. Hepimizin evi olan dünyamızın, bizlerin ve yeni nesillerin geleceğini yakından ilgilendiren bu konuya farklı açılardan yaklaşacağız.

Hayata geçireceğimiz tüm bu buluşmaları sizlerle YouTube kanalımızdan canlı yayınla paylaşacağız. Oturumun sonlarına doğru sizden gelen konu ile ilintili soruları (bilgi@digitaltalks.org adresine iletebilirsiniz) değerli konuşmacılarımıza yönlendireceğiz.

Küresel Isınma Gerçekliğinde Sürdürülebilir Bir Dünyayı Yaratmak

22 Eylül Salı günü 14:00-15:00 arasında gerçekleştireceğimiz “Küresel Isınma Gerçekliğinde Sürdürülebilir Bir Dünyayı Yaratmak” başlıklı ilk sohbetimizde Boğaziçi Üniversitesi Çevre Bilimleri Enstitüsü öğretim görevlisi Dr. Berat Z. Haznedaroğlu ile KPMG Türkiye Sürdürülebilirlik Hizmetleri Direktörü Richard Betts’i ağırlayacağız.

Bu etkinliği şimdiden ajandanıza işlemek için bu linkten kayıt olabilirsiniz.

22 Eylül Salı günü görüşmek üzere…

Hatırlatma: DigitalTalks Sonbahar’20 serisine ise 20 Ekim tarihinde başlayacağız. 7 yıldır devam eden bu serilerimizin planlamasında bir değişiklik olmadığını sizlerle paylaşmak isteriz.

Etiketler