Masa Ayırıcılar, Bölmesiz Ofislerde Güvenli Çalışma Ortamları Sağlıyor

Birçok şirketin ofislere geri dönmeye başlamasıyla birlikte, işe güvenli bir şekilde geri dönüşü kolaylaştırmak ve çalışanların iş akışlarını aksatmayan bir alan oluşturabilmek önemli bir konu. Mobilya markası Humanscale, açık ofislerin kurulum biçimini göz önünde bulundurarak WellGuard Ayırma Panelleri’ni tasarladı. Bu paneller çalışanların refahını ve verimliliğini artırmak için geliştirildi.

WellGuard Ayırma Panelleri, çevresel kesintileri ortadan kaldırarak görsel ve akustik gizlilik sunuyor; ayrıca ek olarak iş istasyonları arasında viral partiküllerin hava yoluyla bulaşma riskini azaltıyor. Paneller son derece dayanıklı, kolayca kurulabiliyor ve her masa için özelleştirilebiliyor. Her türlü çalışma yüzeyine kurulabilmelerini sağlamak için geliştirilen panellerin altı farklı montaj seçeneği var. Şeffaf veya buzlu kaplamalı PETG plastik ve ses emilimini artıran keçeli PET malzeme olmak üzere iki farklı malzeme seçeneği de mevcut. Panellerin sahip olduğu genişlik ve yükseklik çeşitliliği de, herhangi bir çalışma alanına uygun kapsama alanı sağlıyor.

WellGuard Ayırma Panelleri artık Humanscale web sitesinden sipariş edilebiliyor.

Araştırmalar, işyerinde sürekli çevresel kesintilerin olmasının çalışanın refahı ve verimliliği üzerinde olumsuz bir etkisi olabileceğini gösterdi. WellGuard Ayırma Panelleri, sosyal mesafeyi sürdürmenin gerekli olduğu COVID-19 pandemisi döneminde bu sorunu çözmek ve kişisel koruma sunmak arasında mükemmel bir denge sağlıyor.

İlgi Çekici İçerik: Açık Ofisler, Tüm Zamanların En Saçma Yönetim Modası

Etiketler