İş Bankası’ndan E-spora Özel Maximum Gaming Kart!

İş Bankası, dijital ekonominin yeni dallarından e-spor alanında ulusal kulüplerin takımlarına sponsorluk desteği vererek yürüttüğü iletişim faaliyetlerini ödeme sistemleri ile birleştirdi. İş Bankası, Maximum Gaming Kart ile e-sporseverlerin sahip olabileceği ve oyun deneyimlerini ayrıcalıklı kılacak bir programı hayata geçirdi.

İş Bankası, 2017 yılından beri, 1907 Fenerbahçe Derneği, Beşiktaş ve Galatasaray e-spor takımlarının ana sponsoru olarak e-sporu destekliyor, Maximum Gaming markası altında sosyal medya platformlarında ürettiği özgün e-spor içerikleri ile e-sporseverlerle etkileşime geçiyor.  İş Bankası, e-spor alanında yürüttüğü bu faaliyetlerini ödeme sistemleri ile entegre etti, e-spor deneyiminin önemli bir parçası olan oyun kodu ve internet alışverişlerinde kazandıracak, e-sporculara özel Maximum Gaming Kart programını hayata geçirdi.

Henüz bir banka müşterisi olmayanlar da dahil, 15 yaş ve üstü tüm oyunseverlerin sahip olabileceği Maximum Gaming Kart bir ön ödemeli kart. Karta para yüklenerek, online ve fiziki alışverişlerde kullanılabiliyor.  Maximum Gaming Kart, e-spor deneyiminin ayrılmaz bir parçası olan dijital oyun kodu alışverişlerinde ve diğer tüm internet alışverişlerinde GamingPuan kazandırıyor. Maximum Gaming Kart sahipleri, sadece bu programa özel olan GamingPuanları biriktirerek Maximum Mobil uygulaması içerisinde yer alan Dijital Kod Market içerisinde oyun kodu alımlarında ve Yemeksepeti siparişlerinde ve Yemeksepeti’nin kendi uygulamasında bozdurarak kullanabiliyor.

E-sporseverlerin oyun deneyimine paralel olarak başvuru sürecinden kullanımına kadar uçtan uca dijital olarak tasarlanan Maximum Gaming Kart’a Maximum Mobil’den başvurulabiliyor ve başvuru sürecinin sonunda kart anında uygulama içerisinde dijital olarak üretilip, internet ödemelerinde kullanılmaya başlanıyor. Oyunseverler isterler ise, başvuru anında kartın ayrıca fiziksel olarak teslimini de talep edebiliyor. 

Teknolojideki hızlı gelişmeler paralelinde ideal müşteri deneyimi sunacak yeni ürün ve hizmet çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini belirten İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen, Maximum Gaming Kart programı ile ilgili yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Dijitalleşmenin hayatımıza getirdiği en dikkat çeken yeniliklerden birisi, teknoloji ve inovatif düşüncenin etkili olduğu dijital eğlence alanı e-spor. E-spor, Dünya’da ve Türkiye’de ulaştığı ve sürekli büyümekte olan taraftar sayıları, oyun kodu ve oyun içi satın alımları, markalı ürün satışları, bayilik sistemi, sponsorluklar ve ödüllendirmelerin ulaştığı büyüklük ile bugün dijital ekonominin yeni endüstrilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. E-spor yeni nesil bir spor dalı olmasının ötesinde, oyun yazılımı ve ihracatı ile ülke ekonomisi açısından da önem taşıyor. Yaklaşık 3 yıldır, Maximum Gaming markamız altında e-spor dünyasına özel iletişim faaliyetleri yapıyoruz. 1907 Fenerbahçe Derneği, Beşiktaş ve Galatasaray E-spor takımlarını 3 yıldır destekliyoruz.  Maximum Gaming markası altında yönettiğimiz sosyal medya hesaplarımızda destekçisi olduğumuz takımların oyuncularına dair merak edilen içerikler ile e-spor dünyasına dair özgün içerikler paylaşarak, yarışmalar yaparak e-sporseverler ile etkileşime geçiyoruz. Tüm Dünya’da hızla büyüyen ve ülkemizde de oldukça ilgi gören e-spor ile ilgilenen gençlerin bu ilgilerine önem veriyor ve e-spor deneyimlerinin ayrılmaz bir parçası olmak istiyoruz. E-sporseverlere özel tasarladığımız Maximum Gaming Kart programı verdiğimiz önemin somut bir çıktısı. E-sporseverlerin oyun deneyimi içerisinde büyük önem teşkil eden oyun kodu alımlarında onlara sürekli ayrıcalık sunacak bir program tasarlamak hedefi ile yola çıktık. Maximum Gaming Kart, sadece bu programa özel tasarlanmış GamingPuan kazandırıyor. Maximum Gaming Kart sahibi e-sporseverler dijital oyun kodu alışverişlerinde ve diğer tüm internet alışverişlerinde GamingPuan kazanıyor. Üstelik Maximum Gaming Kart’a sahip olmak için herhangi bir banka müşterisi olmaya da gerek bulunmuyor. Ön ödemeli kart olan Maximum Gaming Kart’a 15 yaş üstü herkes Maximum Mobil içerisinden kolaylıkla başvurup, anında sahip olabiliyor. İş Bankası müşterileri dilerse 12 yaş ve üzerindeki çocukları için de Maximum Gaming Kart alabiliyor. Takım sponsorlukları ve özel kart programı ile e-spor ekosistemi içerisindeki hizmetlerimizi çok yönlü olarak büyütmüş olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.”

Etiketler