DigitalTalks Sonbahar19’u Geride Bıraktık!

12 oturumda 1.000’e yakın dinleyiciyi 24 farklı konuşmacıyla buluşturduğumuz DigitalTalks Sonbahar19′u 19 Kasım Salı akşamı tamamladık.

19 Kasım akşamı İş Kuleleri’nde, iki değerli ismi ağırladık. İki oturumun moderasyonunu da DigitalTalks’un kurucusu Ozan Tatar gerçekleştirdi.

İlk oturumda “Teknoloji ve Dijital Dönüşüm Hikayelerinin Perde Arkası” başlıklı sohbetimizde İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Aran bizlerleydi.

Hakan Aran ile sohbetimizin kısa bir özetine Hakan Aran’ın LinkedIn hesabından paylaştığı yazı üzerinden ulaşabilirsiniz.


İkinci oturumumuzda ise “Yeni İş Modelleri Yaratabilmek & Dijital Dönüşümün Önündeki Bariyerleri Kaldırma Yolları” başlıklı sohbette KPMG Türkiye Teknoloji Danışmanlığı Lideri Şirket Ortağı Emin Alper Karaçar bizlerleydi. Bu sohbette Emin Alper Karaçar; yönetim kurulunun ve üst yönetimin belirlediği dijital dönüşüm stratejilerinin önemine, sağlıklı stratejilerin ve planların olmadığı durumlarda boşa giden teknoloji yatırımları ile karşılaşılmasının olağan olacağına vurgu yaptı. Halka açık şirketlerin raporlarındaki dipnotlar incelendiğinde bunun kimi örneklerinin görülebileceğini belirtti.

Bu serimizde davetimizi kabul eden tüm konuşmacılarımıza, elmas sponsorumuz Türkiye İş Bankası‘na, platin sponsorlarımız Esin Avukatlık OrtaklığıKPMG ve NormShield‘e, altın sponsorumuz Arvato Supply Chain Solutions‘a ve medya sponsorumuz Bloomberg Businessweek‘e teşekkürlerimizi sunarız.

İzin aldığımız sohbetleri SoundCloud hesabımızdan sizlerle paylaştığımızı tekrar hatırlamak isteriz. DigitalTalks İlkbahar20’de görüşmek üzere…

Etiketler