Ekmob’a 1 Milyon TL’ye Yakın Yatırım Yapıldı

Saha satış ve pazarlama ekipleri olan firmalar için lokasyon bazlı mobil CRM hizmeti sunan Ekmob son iki yılda 8 kat büyüme gerçekleştirdi. Ekmob sayesinde sahada satış ve pazarlama faaliyeti gösteren saha ekiplerinin performans ve verimliliklerinde %40’a varan artışlar sağlıyor.

İlk yatırımını 2 milyon TL değerleme ile Serdar Urçar, Levent Akpulat ve Erol Teberoğlu’ndan alan Ekmob ikinci yatırım turunu Koray Bahar, Ali Rıza Babaoğlan, Altay Tınar, Melih Herman, Merve Gürel, Erman Turan, Engin Mayer Frayman, Angel Effect ve Firewalk yatırım ağı adına Sami Can Tandoğdu katılımı ile 950.000 TL ile tamamladı.

Ekmob kurucu ortağı Sunay Şener yeni yatırım turu ile birlikte Türkiye’de yakaladıkları başarıyı yurtdışında da sürdürerek; önümüzdeki yıl cironun %20’sini Avrupa pazarından elde edeceklerini öngörüyor. İlk yurtdışı satışlarını gerçekleştiren Ekmob yatırım turunun tamamlanmasıyla önceliği yazılım ihracatına verecek. Bu yıl uygulama marketini de devreye alan Ekmob; Tahsilat, E-Fatura, Rota Planlama, BI Raporlama gibi ihtiyaçları entegre olduğu uygulamalar sayesinde çözüme kavuşturuyor. Ekmob çıkacak yeni ürünlerle birlikte sahanın Google Analytics’i olarak merkez ve saha ekiplerinin doğru kararlar vermesine olanak sağlayacak.

Etiketler