Yüksekten Uçan Bu Mini Dronea Gelince Boyut Gerçekten Fark Etmiyor

Hayatta yalnızca üç şey kesindir: ölüm, vergiler ve her şeyin minyatür haliyle daha iyi olduğu. Örneğin, mini buzdolabını ele alalım: bir tanesini koltuğunuzun yanına koyun ve bir daha hiç soğuk olanı almak için yerinizden kalkmanız gerekmeyecek. Ayrıca bakınız: minyatür kap kek. Yapılması normal kap keklerden çok daha kolay ve dondurulma oranı da normal keke göre çok daha yüksek. Peki ya minyatür atlar? Çok şirinler ve sizi ölümüne çiğneyemezler. (En azından çok hızlıca değil.)
Cheerson’un nano droneu “minyatür = daha iyi” teorisinin mükemmel bir örneği. Yalnızca 15 gram ağırlığında ve bu minik dört pervaneli robot helikopter her tür alengirli açıdan fotoğraf çekmek için taşıdığı kamerayla kendi türünün en küçüğü. Dört kanadı, uçmasına, aşağı inmesine, sola yönelmesine, sağa sapmasına, parande atmasına, bir alanda yükselmesine ve hatta üç uçuş hızı modundayken baş aşağı dolaşmasına izin veriyor ve bunların hepsini bir vericiyle kontrol edebiliyorsunuz. İçerdiği LED ışınları sayesinde geceleri bile masalsı fotoğraflar ve vidyolar yakalayabilirsiniz.
Droneu ofisinizin veya apartmanınızın çevresinde sürmeyi bitirdiğinizde, 30 dakikadan az sürede tamamen şarj olması için USB kablosuyla bağlayın. Aynı zamanda (oyun koluna çok yüklenme ihtimalinize karşı) dört yedek kanat, ve tüm görüntülerinizi kaydetmek icin 2 GB’lik microSD karta da sahip olacaksınız.
Etiketler