BonusFlaş Uygulaması 2 Milyon Kez İndirildi!

Bonus’un, müşterilerinin hayatını kolaylaştıran BonusFlaş uygulaması, kullanıma sunulduğu Kasım 2015’ten bu yana, 2 milyon kişi tarafından indirilerek yeni bir rekora imza attı.

iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilen BonusFlaş, kampanya takibi, kart bilgileri sorgulama, limit artırım talebi, borç ödeme ve mobil ödeme gibi işlemleri tek bir platform üzerinde toplayan içeriği, hızlı ve pratik kullanım özelliklerine sahip.

Toplamda 1 milyon aktif kullanıcıya ulaşan BonusFlaş’ın tanıtımından bugüne kadar geçen 9 aylık sürede, uygulama üzerinden 3,9 milyon kampanya katılımı gerçekleştirildi. Marka işbirlikleriyle ayda ortalama 500 fırsat sunan BonusFlaş, anlaşmalı markalarla düzenlediği özel kampanyalar sayesinde, kullanıcılarına ekstra indirim, taksit ve bonus/mil kazandırdı.

Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Vekili ve Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç, “BonusFlaş uygulamasının bugüne kadar gördüğü ilgiden son derece mutluyuz. ‘1 yılda 1 milyon kullanıcı’ hedefiyle yola çıktığımız BonusFlaş’ın, tanıtımının ardından 2 ay içinde bu rakama ulaşması ve 9 ay içerisinde 2 milyon kişi tarafından indirilmesi, bizim için ayrı bir gurur kaynağı oldu. Müşterilerimiz, uygulama içerisinde en çok kampanya katılım, kart harcamalarını görüntüleme, peşin yaptıkları işlemleri taksitlendirme ve kredi kartı borç ödeme fonksiyonunu kullanıyor. Türkiye’nin en sevilen kredi kartı Bonus’un, Türkiye’nin ilk ve gerçek mil programlı kredi kartı Miles&Smiles’ın, Türkiye’deki tek temsilcisi olduğumuz American Express Card’ın sunduğu ayrıcalıkları cep telefonlarına taşıyan BonusFlaş’ın, akıllı cihazların vazgeçilmez uygulamalarından biri haline geldiğini ve bu ilginin artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Müşterilerimize her zaman fark yaratan, değer katan yenilikçi ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Etiketler