Duvar Prizlerine USB Portları Eklemenin En Zahmetsiz Yolu: SnapPower

USB girişlerinin duvardaki prizlerinize entegre edilebilmesi çok kullanışlı bir olay: Akıllı telefonunuzu, tabletinizi, fitness takip cihazınızı ya da akıllı saatinizi şarj etmek, duvara priz takmak kadar kolay hale geliyor. Ancak maalesef duvara bir USB portu ekletmek, genelde kablolama ve mevcut duvar prizlerinizin değiştirilmesini gerektiriyor. SnapPower şarjının ise bunların hiçbirine ihtiyacı yok. SnapPower sadece prizin kapağını kaplayarak standart prizin altına bir USB portu ekliyor.

Yani SnapPower kullanımı, herhangi bir kablolama işlemi gerektirmiyor. Aslına bakarsanız, ihtiyacınız olan tek araç, yassı başlı bir tornavida. Var olan priz kapağınızı tornavida yardımıyla yerinden sökün, yerine SnapPower’ı takın, vidaları sıkılaştırın ve işlem tamam! Bunu yapmanız, beş dakikadan daha az süre alıyor.

SnapPower’un sırrı, varolan prizlerden güç çekebilmek için prizin yanlarında bulunan metal vidalara uzanabilen çatallar içermesi. USB portu üzerinden 1A değerinde enerji transfer edebiliyor, bu da akıllı telefonunuzu ya da giyilebilir teknoloji cihazınızı makul bir sürede şarj edebilmeniz için yeterli. Tabii bir iPad’i şarj etmek, daha fazla zamanınızı alacaktır.

SnapPower_USB_Instruction

SnapPower şarjının fiyatı şu an için 19,99 dolar. Tabii bu fiyat, evinizdeki her prize takmak istediğiniz takdirde fazla gelebiliyor. Ancak stratejik noktalarda bulunduracağınız birkaç portlu priz, ihtiyacınızı karşılayacak gibi görünüyor. Bununla birlikte, entegre LED ışıkları ve ışık sensörü olan, prizi gece kullanmak istediğinizde fazladan ışığa ihtiyaç duymayan, özel tasarım priz kapakları da mevcut.

Etiketler