5 Nisan’da DigitalTalks İlkbahar16’nın İlk Haftasında Buluşuyoruz!

5 Nisan Salı akşamı DigitalTalks İlkbahar’16 başlıyor… Birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacağımız 6 haftalık maratonumuz için hazırlıklarımızda sona yaklaşıyoruz.

2 yıldır düzenlediğimiz bu etkinlikleri bu dönem de Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi‘nde düzenleyeceğiz… Kesinleşen sponsorlarımız ise; Elmas Sponsorumuz, n11.com; Platin Sponsorlarımız, PayU ve Alve.com; Altın Sponsorumuz, Monitise.

6 haftada toplam 12 oturumla karşınıza çıkacağız. Bu dönem odağımızda; girişimcilik, dijital pazarlama, perakende, tarım, insan kaynakları olacak.

Şimdiye kadar düzenlediğimiz etkinliklerde 4.000’den fazla dinleyiciyi ağırladık. Bu etkinliklerimizin önemli bir bileşeni konuşmacılarımız ise diğer önemli parçası da dinleyicilerimiz. Katılımcılarımızın konuşmacılarımıza sorduğu birbirinden farklı sorular, yaptıkları yorumlar DigitalTalks’a değer katıyor, hepimize bir şeyler öğretiyor, paylaşmanın güzelliğini hissettiriyor.

Bu dönem geçmiş dönemlerden farklı olarak tüm oturumlarımızı kayıt altına alacağız ve sonrasında konuşmacılarımızdan da izin alarak oturumları mutlaka daha geniş kitlelerle paylaşacağız.

5 Nisan Salı akşamının programı ise aşağıdaki gibi:

19:30-20:20
Türkiye Girişimcilik & Yatırım Ekosisteminin Gelişimi 
Elbruz Yılmaz; 3TS Capital Partners Investment Manager
Bora Yılmaz; Revo Capital

20:20-20:40
İkramlar Eşliğinde Ara

20:40-21:30
Bir Şirket Hikayesi: Pozitron
Fırat İşbecer; Girişimci & Melek Yatırımcı

Etkinliğe bu linkten kayıt olabilirsiniz.

Etiketler