Tasarım ve El Yapımı Ürünlerin Yeni Adresi GittiGidiyor Atölye Açıldı!

Türkiye e-ticaretinin önde gelen oyuncularından GittiGidiyor, sadece tasarım ve el yapımı ürünlerin yer aldığı “Atölye”sini açtı.

2014’ten bu yana bünyesinde 1.100’den fazla tasarımcıyı bir araya getiren Can Turanlı ve Murat Yıldırım tarafından kurulan Zet.com’un desteğiyle hayata geçirilen projede yetenekli genç tasarımcıların, tanınmış tasarım markalarının az sayıda üretilen özel el yapımı ürünleri yer alıyor. Atölye ürünlerinin ayrı bir şekilde konumlandıracağı ve şimdiden 300’den fazla tasarımcıyı bulunduran sitede, tasarım ürün arayanlar “Atölye” rozetini görerek GittiGidiyor Atölye sayfasına yönlenecek.

GittiGidiyor’un tasarımcılar ve tasarım severler için hayata geçirdiği Atölye, atölyede satış yapmak ve işini büyütmek isteyen, milyonlara ulaşmak isteyen herkesin tercih edebileceği bir platform.

GittiGidiyor_Atolye_Ekran_Gorseli

GittiGidiyor Atölye’de; giyim aksesuar, mücevher, takı, ev dekorasyon, ofis ve bahçe kategorilerinde ürünler yer alıyor. Tüm paydaşların (GittiGidiyor, Zet, Tasarımcılar, Tasarım Ürünü Meraklıları) kazandığı bir işbirliği ortaya çıkmış gibi. Bakalım GittiGidiyor ve Zet buradan beklentilerini karşılayabilecek mi?

MobildenAldim

Etiketler