DigitalTalks İlkbahar24’te, 14 Mayıs Salı Günü Dijital Ticarete, Pazaryerlerine ve Yurt Dışında Büyümek Konusuna Odaklandık

11. yılımızda yeni bir etkinlikle karşınızdayız. Alanında uzman, birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacağımız 6 haftalık maratonumuz DigitalTalks İlkbahar’24 devam ediyor.

14 Mayıs Salı günü, iki farklı oturumda beş değerli konuğumuzu ağırladık.

“Yurt Dışı Pazaryerleri ile Ticareti Büyütmek” başlıklı ilk oturumumuzda ASE Hızlı Lojistik E-ticaret Lojistiğinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Devrim Eriş, Ozon Global Türkiye Genel Müdürü Hazal Maraş ve GxLocal Kurucusu Taner Tandoğar bizlerle birlikteydi.

Madame Coco E-ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkut Gündüz ile DeFacto Online Genel Müdürü Önder Şenol’u ise “Türk Markalarının E-ticarete Bakışı & Yurt Dışı Açılımları” başlıklı sohbette ağırladık.

Çarpıcı verilerin, tespitlerin, değerlendirmelerin, içgörülerin paylaşıldığı sohbetlerimize aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz:

Sohbetlerimize Spotify ve Apple Podcasts platformlarındaki hesaplarımızdan da dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Bu seride davetimizi kabul eden konuşmacılarımıza, elmas sponsorumuz BtcTurk‘e, platin sponsorlarımız Kariyer.net, Mey Diageo, Multinet Up ve Ozon Global‘e, altın sponsorlarımız LocatIQ ve Netmera‘ya teşekkür ederiz.

DigitalTalks İlkbahar’24 ile ilgili detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

Etiketler