DigitalTalks Sonbahar’15 Bugün Başlıyor!

Türkiye dijital ekosisteminin gelişimine katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiğimiz DigitalTalks Etkinlikleri’nde yeni bir altı haftalık seriye bugün başlıyoruz.

Birbirinden değerli konuşmacıları dinleyeceğimiz; yeni kişilerle tanışıp bağlantılarımızı kuvvetlendirme şansı bulacağımız altı haftalık maratonumuzda tüm etkinliklerimizi  destekçimiz Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi‘nde organize ediyoruz.

Etkinliğin kesinleşen konuşmacıları arasında; Markafoni Kurucu Ortağı ve Girişimcilik Vakfı Başkanı Sina Afra; Hopi Genel Müdürü Onur Erbay; Garanti Bankası Şubesiz Bankacılık Birim Müdürü Deniz Güven; GfK Crossmedia Link ve Tüketici Deneyimleri İş Geliştirme Direktörü Ali Şahin; Twitter Türkiye Kamu Politikaları Müdürü Emine Etili; Samsung Kurumsal Bölüm Pazarlama Müdürü Serra Yılmaz; Ünsal Gündüz Avukatlık Ortaklığı Partneri Burçak Ünsal; Bosch Türkiye ve İran Mobilite Çözümleri İlk Donanım Satış Direktörü Gökhan Tunçdöken; n11.com 1-1 Pazarlama Direktörü Bora Işık; Thoughts & Talks Kurucusu Ozan Tatar; Girişimci & Melek Yatırımcı Fırat İşbecer yer alıyor. Çok yakında kalan konuşmacılarımız da netleşecek.

Bu etkinliklere katılmak için tek yapmanız gereken her hafta açılan kayıt formalarını doldurmanız. Bu kayıt linklerine DigitalTalks Sonbahar’15 sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

DigitalTalks Sonbahar15’in platin sponsorları; Turkcell, n11.comGfKGaranti Bankası ve Ünsal Gündüz Avukatlık Ortaklığı; altın sponsorları ise; Monitise, Ülker Kellogg’s ve Haribo.

Siz de aramıza katılın. Görüşmek üzere!

Etiketler