DigitalTalks İlkbahar21’in Altıncı Haftasında Bankacılık Sektörünün Güncel Ajandasına ve Ödeme Sistemleri Ekosistemine Odaklandık

Birbirinden değerli konuşmacıları dinlediğimiz 6 haftalık maratonumuz dün gerçekleştirdiğimiz iki oturumla birlikte sona erdi.

YouTube kanalımızdan canlı yayınladığımız iki oturumumuzda üç değerli konuğumuz vardı.

“Ödeme Sistemleri Ekosistemi & Geleceği” başlıklı ilk sohbetimizde Türkiye İş Bankası Ödeme Sistemleri Ekosistem Bölümü Birim Müdürü Halim Memiş ile Moka Ödeme Kuruluşu Genel Müdürü Selim Güsar bizlerle birlikteydi.

İkinci oturumumuzda ise Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yalçın Sezen’i “Sırada Ne Var?” başlıklı sohbetimizde ağırladık.

İki saatten fazla süren; ödeme sistemlerine, finans ve bankacılık sektörüne yönelik önemli tespitlerin, içgörülerin paylaşıldığı sohbetlerimize aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz:

Bu seride davetimizi kabul eden tüm konuşmacılarımıza, elmas sponsorumuz Türkiye İş Bankası‘na, platin sponsorlarımız  BorçelikUnilever ve Vivense ile medya sponsorumuz Bloomberg Businessweek Türkiye‘ye teşekkürlerimizi sunarız.

DigitalTalks Sonbahar21’de görüşmek üzere…

Etiketler