Evimdeki Psikolog, Keiretsu Forum’dan Yatırım Aldı

Korona süreciyle birlikte online hizmetlere yönelimin artmasıyla tanınırlığı ve hizmet alan kullanıcı sayısını hızla artıran; potansiyelini daha görünür kılan Evimdeki Psikolog, dünyanın önde gelen melek yatırımcı ağlarından Keiretsu Forum’dan 4.000.000 TL değerleme ile ilk yatırımını aldı.

Evimdeki Psikolog, terapi almanın önündeki tüm engelleri ortadan kaldırarak; psikolojik desteği zaman ve lokasyondan bağımsız olarak herkes için erişilebilir kılmayı amaçlıyor. Kurucusunun psikolog olduğu platform, başlangıç yılı olan 2018’den bu yana 25 ülkeden binlerce kullanıcıya hizmet verdi ve bu sayıları her geçen zaman diliminde yukarı taşımaya devam ediyor.

Evimdeki Psikolog girişimi, mobil cihaz ya da bilgisayar fark etmeksizin; sesli, görüntülü veya mesajlaşma yöntemi ile psikoloğunuza 1 dakikada ulaşmanıza ya da ileri tarihler için randevu oluşturmanıza aracılık ediyor. Ayrıca, anonim şekilde hizmet alma imkanı sunarak, kullanıcıların için tüm sosyal kaygıları geride bırakmalarını hedefliyor.

www.evimdekipsikolog.com adresinden hizmet veren platformun ücretsiz olarak hizmete sunduğu “Psikoloğa Sor” bölümünde, ziyaretçilerin sorularına uzmanlar tarafından yanıt veriliyor. Platformda yer alan bir diğer bölüm olan “Kendini Test Et” ile de, ziyaretçilerin ücretsiz olarak psikolojik testlerden yararlanmalarına olanak tanınıyor.

Bugün 30 olan danışman sayısını kısa bir süre içinde hızla artırmayı hedefleyen platform, aylık 1.000’i aşan ve Eylül 2020 itibariyle günlük 65’e ulaşan seans satış sayısıyla ulusal ve uluslararası hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Photo by Thought Catalog on Unsplash

Etiketler