Commencis Cloud Camp İçin Son Başvuru Tarihi 20 Şubat 2019

Commencis’in, AWS (Amazon Web Services) ile birlikte hayata geçirdiği Commencis Cloud Camp bulut bilişime ilgi duyan üniversite öğrencilerinin başvurularını bekliyor.

Son başvuru tarihinin 20 Şubat olduğu programla ilgili detaylı bilgilere bu linkten ulaşabilirsiniz.

Eğitim Programı Hakkında

Commencis Cloud Camp, alana dair temel bilgilerinizi, becerilerinizi geliştirebileceğiniz; aynı zamanda eğitim boyunca bolca pratik deneyimler de yaşayabileceğiniz, alanında uzman profesyoneller tarafından sizin için oluşturulmuş en güncel içeriğe sahip, tüm dünyada AWS (Amazon Web Services) tarafından onaylı ve geçerli olan sertifikalı, 12 haftalık bir eğitim programıdır. Programa seçilmeniz halinde, AWS ve Commencis’in bulut bilişim profesyonelleri ve çözüm mimarlarıyla tanışma, onlardan eğitim alma şansına sahip olacaksınız. Programı başarıyla bitirdiğiniz takdirde, uluslararası geçerliliğe sahip olan AWS Certified Solutions Architect – Associate sınavına da girme hakkı kazanacaksınız. Sınavın detaylarını bu linkten öğrenebilirsiniz.

Katılım Koşulu

6 Mart’ta başlayacak ve 12 hafta sürecek Commencis Cloud Camp ücretsiz olmakla birlikte, üniversitelerin en az üçüncü ve üst sınıflarında okuyan, aynı zamanda master yapmakta olan tüm öğrencilere açık.

Eğitim Programı Detayları

Yer: İTÜ Teknokent, Ayazağa Kampüsü

Gün: Her Çarşamba

Zaman: 18.00 – 20.00

Hatırlatmakta fayda var; Commencis Cloud Camp 25 kişi ile sınırlı.

Etiketler