Giyim Organizatörü Uygulaması Hava Durumuna Göre Kıyafetler Öneriyor

Cladwell‘in Outfits’i, kullanıcının hali hazırda bulunan dolabındaki kıyafetlerini en iyi şekilde kullanabilmesi için tasarlanmış bir iOS uygulaması.

Ohio merkezli şirket Cladwell, kadınlara gardırop yönetiminde zaman, para ve enerjiden tasarruf etmeleri konusunda yardımcı olacak iOS uygulaması Outfits’i tanıttı. Kullanıcı, gardırobundakileri uygulamaya bir kere yükledikten sonra, uygulama otomatik olarak çevrimiçi dolapları geziyor ve her günün hava durumu ve etkinliklerine uygun kıyafetler öneriyor. Kadınlara yönelik pazarlanmasına rağmen, uygulama geniş bir gardıroba sahip herhangi biri tarafından kolaylıkla kullanılabilir.

Outfits, ayda 5 ABD dolar maliyeti olan bir abone servisi ve şu anda yalnızca iOS kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor. Gün için seçilen kıyafetler kullanıcı tarafından kaydedebiliyor. Bu, uygulamanın en sık ve en az giyilenleri kaydetmesine olanak tanıyor. En sevilen kıyafetleri ve giyim eşyalarını takip edip kullanıcının sahip olduklarına göre alışveriş önerileri sunuyor.

Etiketler