2016 Yılının En İyi Mobil Uygulaması Monitise’dan

Dünyanın en iyi ve yenilikçi mobil pazarlama kampanyalarının ödüllendirildiği Mobil Pazarlama Birliği (MMA) Smarties’in Türkiye ödülleri İstanbul’da düzenlenen ödül töreni ile geçtiğimiz günlerde sahiplerini buldu. Mobil teknoloji alanında dünya liderleri arasında yer alan Monitise’ın etkileşim ve görsel tasarımını yaptığı ZUBİZU uygulaması Türkiye’nin en iyi mobil uygulaması seçildi.

Geçtiğimiz günlerde 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nda 40 milyon TL’ye yaklaşan yıllık cirosu ile mobil yazılım alanında 2. olan Monitise’ın bünyesinde bulundurduğu CREATE tasarım stüdyosu tarafından kullanıcı deneyimi ve görsel tasarımı yapılan ZUBİZU, sade tasarımıyla büyük beğeni alırken kullanılması son derece kolay bir uygulama olarak da dikkatleri üzerine çekiyor.

iOS ve Android platformlarda kullanıcılarla buluşan ZUBİZU uygulaması, telefona ilk yüklendiği anda kullanıcıya sunduğu tanıtım ve üye olma sürecinden üye işyerlerinde yapılabilen mobil ödeme akışlarına kadar her etkileşimde, mobil kullanılabilirlik prensiplerine ve en son kullanıcı arayüzü tasarım trendlerine uygun olarak tasarlandı.

Etiketler