Euro.message Türkiye’nin Ülke Müdürlüğü Görevine Murat Erdör Atandı

Related Grup bünyesinde faaliyet gösteren ve 2012 yılında Doğuş Grubu’ndan aldığı yatırımla birlikte hızlı bir büyüme sürecine giren Euro.message Türkiye Ofisi Ülke Müdürlüğü görevine Murat Erdör getirildi. Sektörün deneyimli isimlerinden Murat Erdör bildiğiniz gibi Şubat ayında Emarsys’teki ülke müdürlüğü görevinden ayrılmıştı.

Murat ErdörSatış, pazarlama, müşteri ilişkileri ve iş geliştirme konularındaki deneyimlerini aktarmak için Euro.message ailesine katılmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Erdör, yakında herkesin gururla bahsedeceği Türk sermayeli global bir teknoloji markası olarak yurt dışı pazarlarda söz sahibi olacaklarını söyledi. Murat Erdör euro.message’daki görevinin yanısıra gene Related Grup bünyesinde olan omnichannel kişiselleştirme alanında Visilabs ve sosyal medya takibi ve yönetimi platformu Semanticum adlı firmalarının pazarlamasından da sorumlu olacak.

Euro.message Hakkında
Çok kanallı kampanya yönetimi ve pazarlama otomasyonu çözümleri sunan Euro.message, kişiselleştirilmiş e-posta, sosyal medya ve mobil kampanyalarının düzenlenmesi, otomatik ve ölçülebilir mesajların hedeflenmesi, zamanlanması ve raporlanması konusunda kurumlara destek vermektedir.  Aralarında Hepsiburada, Morhipo, n11.com, Beymen, Mudo, THY, Mavi gibi sektör liderlerinin de yer aldığı 1500’den fazla şirket, Hamburg, İstanbul ve Dubai’de ofisleri bulunan Euro.message teknolojilerini kullanmaktadır.

Etiketler