BKM Express’ten Yeni Kullanıcılara Özel Kampanya

Türkiye’nin ilk dijital cüzdan uygulaması BKM Express, yepyeni bir kampanya başlatıyor. 20 Aralık 2015 tarihine kadar BKM Express’i ilk defa kullanacaklara yaptıkları 30 TL ve üzeri tutarındaki, tüm internet alışverişlerinde 20 TL iade ediliyor. “Hayat Beklemez!” konseptli dijital filmlerle desteklenen kampanyada, BKM Express’in alışverişlerde yarattığı hız ve kolaylığa dikkat çekilerek, herkes bu deneyimden yararlanmaya davet ediliyor.

1 milyon kullanıcıya ulaşan ve 1.000 işyerinde ödeme fırsatı sunan BKM Express, düzenlediği avantajlı kampanyayı sadece dijitalde yayınlanan filmlerle de destekliyor. İlk filmde BKM Express’in alışverişlerde yarattığı hız ve kolaylığa dikkat çekilerek, herkes bu deneyimden yararlanmaya davet ediliyor. BKM Express’in geçerli olduğu tüm işyerlerinde 20 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek kampanyadan ilk 30 bin kullanıcı faydalanabilecek.

Sürpriz isimlerin yer aldığı 4 filmden oluşan “Hayat Beklemez!” serisinin “haber belgeseli parodisi” türündeki ilk filmi, BKM Express’i bilmeyen ve internet alışverişi yaparken kaybettiği vakit sebebiyle, aradığı elbiseyi komşusuna kaptıran Gülfem karakterinin hazin öyküsünü içeriyor. “Hayat Beklemez!” vurgusuyla hazırlanan ilk filmin sonunda “Gülfem” de BKM Express’in kolaylığını ve kazandırdığı hızı öğrenerek mutlu oluyor.

DigitalTalks olarak daha önce de belirttiğimiz gibi; ticaretin mobile, mobil üzerinden ödemelerin de dijital cüzdanlara (buna tek tıkla ödemeyi de dahil ediyoruz) kaydığı bir dünyada önümüzdeki günlerde artan rekabeti daha da yakından hissedeceğiz. Bakalım bu mücadelede kazanan hangi markalar olacak.

Etiketler