DigitalTalks Sonbahar23’ün İlk Haftasında Neler Konuşuldu?

10. yılımızda yeni bir seriyle karşınızdayız. Alanında uzman, birbirinden değerli konuşmacıları ağırlayacağımız 6 haftalık maratonumuz DigitalTalks Sonbahar’23, 23 Kasım Perşembe günü başladı.

“Omnichannel Perakendede Lojistik ve Fulfillment” başlıklı ilk oturumumuzda IPEKYOL GROUP Bilgi Teknolojileri & Lojistik Direktörü Şevket Çelikkanat ile Arvato Türkiye Genel Müdürü Umur Özkal bizlerle birlikteydi.

Fenerbahçe SK Dijital Dönüşüm Direktörü Gülce Şeneren, fiCommerce Kurucusu & CEO’su Ozan Mert Karaağaç ve Mars Athletic Co-CEO’su Zeynep Sirel Fırat’ı ise “Dijital Ticaretin Yükselişi: Farklı Stratejiler & Hikayeler” başlıklı ikinci sohbetimizde ağırladık.

İlham verici birçok tecrübenin, içgörünün ve verinin paylaşıldığı iki oturumun tamamına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz:

Dilerseniz bu sohbetleri Spotify, Apple Podcats platformlarındaki hesaplarımızdan da dinleyebilirsiniz.

Bu seride davetimizi kabul eden tüm konuşmacılarımıza; elmas sponsorumuz İşTurkcell‘e; platin sponsorlarımız Alternatif Bank, Pegasus Hava Yolları, TAB Gıda ve Unilever‘e, altın sponsorlarımız Arvato, Dataroid ve fiCommerce‘e teşekkürlerimizi sunarız.

Tüm oturumlarımızla ilgili bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

Etiketler