Venmo, Kullanıcıların Grup Giderlerini Yönetmelerine Yardımcı Olacak Özellik Ekliyor

Venmo, arkadaşlar, aile üyeleri ve oda arkadaşları gibi gruplar arasında birden fazla veya devam eden harcamaları takip etmeyi, bölmeyi ve yönetmeyi kolaylaştıracak bir özelliği yayına aldı.

LendingTree araştırmasına göre Amerikalıların yüzde 80’inden fazlası kira, ev masrafları ve seyahat harcamalarını ödemek gibi şeyler için P2P hizmetlerini kullandıklarını söylüyor.

Venmo Groups, gruptaki her kişinin genel harcamasına göre ödenmesi gereken bireysel tutarları otomatik olarak hesaplayarak süreci kolaylaştırmayı vaat ediyor. Grubun tüm üyeleri masrafları takip edip yeni masraf ekleyebilir, vadesi gelen tutarları görebilir ve ödeme yapabilir.

Venmo Genel Müdürü Erika Sanchez şunları söylüyor: “Bir grupta devam eden giderleri yönetmenin zor olabileceğini biliyoruz, özellikle de her üye farklı zamanlarda farklı tutarlarla farklı maliyetleri karşıladığında.

En çok talep edilen özelliklerimizden biri olan Venmo Groups, kullanıcıların grup ayarlarında paylaşılan harcamaları daha iyi takip etmesi ve ödemesi için kusursuz bir çözüm sunuyor.”

Etiketler