BBVA, İtalya’da Dijital Bireysel Bankacılığa Başlıyor

İspanyol devi BBVA, yalnızca dijitalde olacak bir hizmetin lansmanı ile İtalyan bireysel bankacılık pazarına giriş yapıyor.

BBVA, İtalya’da otuz yılı aşkın bir süredir kurumsal bankacılıkta varlığını sürdürüyor, şimdi ise tüketicileri uygulama tabanlı bir teklifle hedefliyor.

Müşteriler; 7/24 çağrı merkezi ile müşteri hizmetlerine ulaşmanın yanı sıra ek güvenlik amacıyla yazılı numaraları olmayan, dinamik bir CVV’ye sahip bir karta sahip olabilecek. Diğer özellikler arasında, ücret veya komisyon içermeyen bir çevrimiçi banka kartı hesabı, ücretsiz para transferi, ATM’den 100 euroya kadar ücretsiz para çekme ve maaş avansı hizmeti yer alıyor.

BBVA İtalya Dijital Bankacılık Başkanı Javier Lipuzcoa, “BBVA, komisyonsuz mobil bankacılık deneyimiyle, uygulama içinde pratik ve basit bir şekilde tasarruf yapmaya ve harcamaları kontrol etmeye yardımcı olan araçlarla, ve günlük ihtiyaçlara yönelik, tek bir tıklamayla kullanılabilen, çok basit ve rekabetçi fiyatlı finansman ürünleriyle müşterilerimiz için referans konumunda bir ‘Sıfır Komisyonlu Günlük Mobil Banka’ olma hedefiyle İtalya’ya geldi.” diyor.

Etiketler