DigitalTalks Sonbahar20’nin İkinci Haftasında Odağımızda Siber Güvenlik Vardı

DigitalTalks Sonbahar20’nin ikinci haftasını dün geride bıraktık. Bildiğiniz gibi tüm kurumların iş yapış şekillerini ve bireylerin hayatını derinden etkileyen COVID-19 salgını nedeniyle bu dönem de etkinliklerimizi online olarak düzenlemeye ve YouTube kanalımızdan canlı yayınla paylaşmaya karar vermiştik.

“Dijitalleşen Dünyada Siber Güvenliğin Evrimi & Artan Önemi” başlıklı ilk oturumumuzda Innovera Yönetici Ortağı & Genel Müdürü Gökhan Say ile A101 Bilgi Güvenliği ve Yönetişim Müdürü Tuğba Öztürk’ü ağırladık.

İkinci oturumumuzda ise Mastercard’da Direktör olarak çalışan Cihan Vehbi Salihoğlu ile İş Bankası Bireysel Kredi ve Kart Operasyonları Bölüm Müdürü Oğuz Taner Okutan, “Finans Sektöründe Siber Güvenliğin Yeri” başlıklı sohbette bizlerle birlikteydi.

Toplam iki saat süren, ilham verici ve öğretici paylaşımların yapıldığı bu iki oturumun tamamına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz:

Bu seride davetimizi kabul eden tüm konuşmacılarımıza, elmas sponsorumuz Türkiye İş Bankası‘na, platin sponsorumuz Borçelik‘e ve medya sponsorumuz Bloomberg Businessweek Türkiye‘ye teşekkürlerimizi sunarız.

3 Kasım Salı günü DigitalTalks Sonbahar20’nin üçüncü hafta oturumlarında görüşmek üzere.

Etiketler