DigitalTalks Sonbahar20’nin İlk Haftasında Neler Konuşuldu?

DigitalTalks Sonbahar20’nin ilk haftasını dün geride bıraktık. Bildiğiniz gibi tüm kurumların iş yapış şekillerini ve bireylerin hayatını derinden etkileyen COVID-19 salgını nedeniyle bu dönem de etkinliklerimizi online olarak düzenlemeye ve YouTube kanalımızdan canlı yayınla paylaşmaya karar vermiştik.

“İşin Geleceği & Dönüşen Çalışan Kültürü” başlıklı ilk oturumumuzda Mey Diageo İnsan Kaynakları Direktörü Birsen Çevik Akgünlü ile Borçelik AR-GE ve Dijital Dönüşümden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Mustafa Ayhan‘ı ağırladık.

İkinci oturumumuzda ise ILHANLI/BASER Hukuk Bürosu Ortak Avukatı Benan İlhanlı ile Danışman, Eğitmen ve Uluslararası Akredite Koç Murat Yerdekalmazer, “Evden Çalışmak & İş Hayatına Getirdikleri” başlıklı sohbette bizlerle birlikteydi.

Toplam iki saat süren ve ilham verici, değerli paylaşımların yapıldığı bu iki oturumun tamamına aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz:

Bu seride davetimizi kabul eden tüm konuşmacılarımıza, elmas sponsorumuz Türkiye İş Bankası‘na, platin sponsorumuz Borçelik‘e ve medya sponsorumuz Bloomberg Businessweek Türkiye‘ye teşekkürlerimizi sunarız.

27 Ekim Salı günü DigitalTalks Sonbahar20’nin ikinci hafta oturumlarında görüşmek üzere.

Hatırlatma: Sohbetimizde Borçelik AR-GE ve Dijital Dönüşümden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Mustafa Ayhan’ın bahsettiği, mesleki eğitimde mükemmellik ve kalitenin Avrupa çapında belirlendiği Mesleki Eğitimde Mükemmellik ödüllerinde Borçelik Teknik Akademi, “Kadına Güç İş Yok Projesi” ile finalde. Bu projeyi yakından tanımak ve projeye oy vermek için bu linke tıklayabilirsiniz. 

Etiketler