Bisiklet Park “Kutuları” Karantina Sonrası Bisiklet Kullanımında Yaşanan Artış İçin Bir Çözüm Sunuyor

Karantinalardan sonra birçok şirketin ofislerine dönmeye başlamasıyla, işe güvenli bir şekilde gidebilmek önemli bir konu olarak gündemde. Şehirler bisiklet kullanımını teşvik ediyor, hatta bazıları daha güvenli seyahat koşulları oluşturmak için geçici bisiklet şeritleri oluşturuyor. Polonyalı şirket Bike2Box, bisiklet park etme ihtiyacına yanıt olarak, standart bir araba park yerini on iki bisiklet sığan bir “dolaba” dönüştüren modüler bir bisiklet park “kutusu” piyasaya sürdü.

Kutu herhangi bir kurulum gerektirmiyor ve bir otoparktaki bir ila üç standart park yerine kolayca monte edilebiliyor. Tüm süreç hızlı ve kolay gerçekleşiyor, bulunduğu alanın veya binanın altyapısı değişmiyor. Park kutuları; uzun bekleme süresi ve zaman gerektiren inşaat işleri olmadan, anında, uygun maliyetli bir çözüm sunuyor.

Bike2Box uzun yıllardır bisiklet kullanımını teşvik ediyor ve şimdi insanlar bunun önemini her zamankinden daha fazla görüyor. Şirketin kurucusu Radosław Kozubski “Bisikletlerin yaşamlarımızdaki ve şehirlerimizdeki rolünü düşünmek için iyi bir zaman. Umarım faaliyetlerimiz şehirlerdeki bisiklet sayısını arttırmak için bir katkı sağlar.”

Modüler bisiklet park kutuları, Bike2Box web sitesinden sipariş edilebiliyor ve istenilen süre kadar kiralanabiliyor.

Etiketler