W Hotels, Misafirlerine Lüks Bir Ismarlama Gardırop Hizmeti Sunuyor

ABD merkezli seçkin otel zinciri W Hotels’in misafirlerinin tatil için artık bavullarını toplaması gerekmiyor. Otel zinciri, konaklamaları boyunca özel kıyafetler sunmak için Rent the Runway ile ortaklık kurdu.

Anlaşma gayet basit: Konuklar otelde kaldıkları süre boyunca dört kıyafete erişmek için rezervasyon yaparak 62 euro ödüyor. Kıyafetler, bir kıyafet abonelik servisi olan Rent the Runway’den geliyor ve kıyafetler konuklara check-in sırasında, bagajsız hazır bir gardırop olarak, check-out sırasında da otele iade edilmek üzere teslim ediliyor.

Konuklar dört ila sekiz gün boyunca kıyafetleri giyebiliyor ve mevcut kıyafetlerin gidilen yere (destination) uyacak şekilde küratörlüğü yapılıyor. Rent the Runway, giysilerin uygun olduğundan emin olmak için çeşitli boyutlar sunuyor.

Şu anda bu olanak ABD’deki dört W otelinde mevcut: W Aspen, W Washington D.C., W South Beach ve W Hollywood. Pilot program, 5 Aralık 2019 – 5 Mart 2020 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek; ancak şirketin söylediğine göre bu hizmet gelecekte daha fazla otele yayılabilir.

Etiketler